Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XVIII sesja Rady Miejskiej w Dobrej".
w sprawie zmiany porządku obrad
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
9 | 6 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Wojciechowska | za |
2 | Barbara Bieniek-Hatalska | za |
3 | Monika Gałka | za |
4 | Wiesław Graczykowski | za |
5 | Edward Stanisławczyk | za |
6 | Sebastian Czapiewski | za |
7 | Józef Kirejczyk | za |
8 | Marlena Michalska | za |
9 | Dariusz Piotrowski | za |
10 | Janusz Górski | nieobecny |
11 | Tomasz Grenda | nieobecny |
12 | Joanna Synowiec | nieobecny |
13 | Przemysław Gromadzki | nieobecny |
14 | Urszula Marut | nieobecny |
15 | Roman Karaźniewicz | nieobecny |
w sprawie nadania nazwy parkowi w mieście Dobra
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
9 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Wojciechowska | za |
2 | Barbara Bieniek-Hatalska | za |
3 | Monika Gałka | za |
4 | Wiesław Graczykowski | za |
5 | Edward Stanisławczyk | za |
6 | Sebastian Czapiewski | za |
7 | Józef Kirejczyk | za |
8 | Marlena Michalska | za |
9 | Dariusz Piotrowski | za |
10 | Janusz Górski | nieobecny |
11 | Tomasz Grenda | nieobecny |
12 | Joanna Synowiec | nieobecny |
13 | Przemysław Gromadzki | nieobecny |
14 | Urszula Marut | nieobecny |
15 | Roman Karaźniewicz | nieobecny |
w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2020-2027
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
9 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Wojciechowska | za |
2 | Barbara Bieniek-Hatalska | za |
3 | Monika Gałka | za |
4 | Wiesław Graczykowski | za |
5 | Edward Stanisławczyk | za |
6 | Sebastian Czapiewski | za |
7 | Józef Kirejczyk | za |
8 | Marlena Michalska | za |
9 | Dariusz Piotrowski | za |
10 | Janusz Górski | nieobecny |
11 | Tomasz Grenda | nieobecny |
12 | Joanna Synowiec | nieobecny |
13 | Przemysław Gromadzki | nieobecny |
14 | Urszula Marut | nieobecny |
15 | Roman Karaźniewicz | nieobecny |
w sprawie zmiany uchwały Nr XVII/82/2016 Rady Miejskiej w Dobrej z dnia 15 kwietnia 2016 r. w sprawie górnych stawek opłat ponoszonych przez właścicieli nieruchomości, którzy nie są obowiązani do ponoszenia opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi na rzecz gminy, za usługi w zakresie odbioru odpadów komunalnych oraz opróżniania zbiorników bezodpływowych na terenie Gminy Dobra
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
8 | 0 | 1 | 0 | 6 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Wojciechowska | za |
2 | Barbara Bieniek-Hatalska | za |
3 | Monika Gałka | za |
4 | Wiesław Graczykowski | za |
5 | Edward Stanisławczyk | za |
6 | Sebastian Czapiewski | za |
7 | Józef Kirejczyk | za |
8 | Marlena Michalska | za |
9 | Dariusz Piotrowski | przeciw |
10 | Janusz Górski | nieobecny |
11 | Tomasz Grenda | nieobecny |
12 | Joanna Synowiec | nieobecny |
13 | Przemysław Gromadzki | nieobecny |
14 | Urszula Marut | nieobecny |
15 | Roman Karaźniewicz | nieobecny |
w sprawie zmian budżetu gminy Dobra na 2020 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
9 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Wojciechowska | za |
2 | Barbara Bieniek-Hatalska | za |
3 | Monika Gałka | za |
4 | Wiesław Graczykowski | za |
5 | Edward Stanisławczyk | za |
6 | Sebastian Czapiewski | za |
7 | Józef Kirejczyk | za |
8 | Marlena Michalska | za |
9 | Dariusz Piotrowski | za |
10 | Janusz Górski | nieobecny |
11 | Tomasz Grenda | nieobecny |
12 | Joanna Synowiec | nieobecny |
13 | Przemysław Gromadzki | nieobecny |
14 | Urszula Marut | nieobecny |
15 | Roman Karaźniewicz | nieobecny |