Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "VI sesja Rady Miejskiej w Dobrej".
w sprawie uzupełnienia porządku obrad
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Wojciechowska | za |
2 | Barbara Bieniek-Hatalska | za |
3 | Monika Gałka | za |
4 | Wiesław Graczykowski | za |
5 | Sebastian Czapiewski | za |
6 | Józef Kirejczyk | za |
7 | Marlena Michalska | za |
8 | Dariusz Piotrowski | za |
9 | Tomasz Grenda | za |
10 | Joanna Synowiec | za |
11 | Urszula Marut | za |
12 | Janusz Górski | nieobecny |
13 | Edward Stanisławczyk | nieobecny |
14 | Przemysław Gromadzki | nieobecny |
15 | Roman Karaźniewicz | nieobecny |
w sprawie przyjęcia projektu porządku obrad
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Wojciechowska | za |
2 | Barbara Bieniek-Hatalska | za |
3 | Monika Gałka | za |
4 | Wiesław Graczykowski | za |
5 | Sebastian Czapiewski | za |
6 | Józef Kirejczyk | za |
7 | Marlena Michalska | za |
8 | Dariusz Piotrowski | za |
9 | Tomasz Grenda | za |
10 | Joanna Synowiec | za |
11 | Urszula Marut | za |
12 | Janusz Górski | nieobecny |
13 | Edward Stanisławczyk | nieobecny |
14 | Przemysław Gromadzki | nieobecny |
15 | Roman Karaźniewicz | nieobecny |
w sprawie przyjęcia protokołu z poprzedniej sesji
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Wojciechowska | za |
2 | Barbara Bieniek-Hatalska | za |
3 | Monika Gałka | za |
4 | Wiesław Graczykowski | za |
5 | Sebastian Czapiewski | za |
6 | Józef Kirejczyk | za |
7 | Marlena Michalska | za |
8 | Dariusz Piotrowski | za |
9 | Tomasz Grenda | za |
10 | Joanna Synowiec | za |
11 | Urszula Marut | za |
12 | Janusz Górski | nieobecny |
13 | Edward Stanisławczyk | nieobecny |
14 | Przemysław Gromadzki | nieobecny |
15 | Roman Karaźniewicz | nieobecny |
w sprawie uchylenia uchwały nr V/39/2019 Rady Miejskiej w Dobrej z dnia 14 marca 2019 r. w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego działki stanowiącej własność Gminy Dobra
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Wojciechowska | za |
2 | Barbara Bieniek-Hatalska | za |
3 | Monika Gałka | za |
4 | Wiesław Graczykowski | za |
5 | Sebastian Czapiewski | za |
6 | Józef Kirejczyk | za |
7 | Marlena Michalska | za |
8 | Dariusz Piotrowski | za |
9 | Tomasz Grenda | za |
10 | Joanna Synowiec | za |
11 | Urszula Marut | za |
12 | Janusz Górski | nieobecny |
13 | Edward Stanisławczyk | nieobecny |
14 | Przemysław Gromadzki | nieobecny |
15 | Roman Karaźniewicz | nieobecny |
w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego działki stanowiącej własność Gminy Dobra
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Wojciechowska | za |
2 | Barbara Bieniek-Hatalska | za |
3 | Monika Gałka | za |
4 | Wiesław Graczykowski | za |
5 | Sebastian Czapiewski | za |
6 | Józef Kirejczyk | za |
7 | Marlena Michalska | za |
8 | Dariusz Piotrowski | za |
9 | Tomasz Grenda | za |
10 | Joanna Synowiec | za |
11 | Urszula Marut | za |
12 | Janusz Górski | nieobecny |
13 | Edward Stanisławczyk | nieobecny |
14 | Przemysław Gromadzki | nieobecny |
15 | Roman Karaźniewicz | nieobecny |
w sprawie zbycia prawa własności działki stanowiącej własność Gminy Dobra na rzecz jej użytkownika wieczystego
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Wojciechowska | za |
2 | Barbara Bieniek-Hatalska | za |
3 | Monika Gałka | za |
4 | Wiesław Graczykowski | za |
5 | Sebastian Czapiewski | za |
6 | Józef Kirejczyk | za |
7 | Marlena Michalska | za |
8 | Dariusz Piotrowski | za |
9 | Tomasz Grenda | za |
10 | Joanna Synowiec | za |
11 | Urszula Marut | za |
12 | Janusz Górski | nieobecny |
13 | Edward Stanisławczyk | nieobecny |
14 | Przemysław Gromadzki | nieobecny |
15 | Roman Karaźniewicz | nieobecny |
w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego działki stanowiącej własność Gminy Dobra
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Wojciechowska | za |
2 | Barbara Bieniek-Hatalska | za |
3 | Monika Gałka | za |
4 | Wiesław Graczykowski | za |
5 | Sebastian Czapiewski | za |
6 | Józef Kirejczyk | za |
7 | Marlena Michalska | za |
8 | Dariusz Piotrowski | za |
9 | Tomasz Grenda | za |
10 | Joanna Synowiec | za |
11 | Urszula Marut | za |
12 | Janusz Górski | nieobecny |
13 | Edward Stanisławczyk | nieobecny |
14 | Przemysław Gromadzki | nieobecny |
15 | Roman Karaźniewicz | nieobecny |
w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne nabycie nieruchomości od Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Wojciechowska | za |
2 | Barbara Bieniek-Hatalska | za |
3 | Monika Gałka | za |
4 | Wiesław Graczykowski | za |
5 | Sebastian Czapiewski | za |
6 | Józef Kirejczyk | za |
7 | Marlena Michalska | za |
8 | Dariusz Piotrowski | za |
9 | Tomasz Grenda | za |
10 | Joanna Synowiec | za |
11 | Urszula Marut | za |
12 | Janusz Górski | nieobecny |
13 | Edward Stanisławczyk | nieobecny |
14 | Przemysław Gromadzki | nieobecny |
15 | Roman Karaźniewicz | nieobecny |
w sprawie okrerślenia zasad udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub znajdujących się w gminnej ewidencji zabytków
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Wojciechowska | za |
2 | Barbara Bieniek-Hatalska | za |
3 | Monika Gałka | za |
4 | Wiesław Graczykowski | za |
5 | Sebastian Czapiewski | za |
6 | Józef Kirejczyk | za |
7 | Marlena Michalska | za |
8 | Dariusz Piotrowski | za |
9 | Tomasz Grenda | za |
10 | Joanna Synowiec | za |
11 | Urszula Marut | za |
12 | Janusz Górski | nieobecny |
13 | Edward Stanisławczyk | nieobecny |
14 | Przemysław Gromadzki | nieobecny |
15 | Roman Karaźniewicz | nieobecny |
w sprawie zmian budżetu Gminy Dobra na 2019 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
11 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Anna Wojciechowska | za |
2 | Barbara Bieniek-Hatalska | za |
3 | Monika Gałka | za |
4 | Wiesław Graczykowski | za |
5 | Sebastian Czapiewski | za |
6 | Józef Kirejczyk | za |
7 | Marlena Michalska | za |
8 | Dariusz Piotrowski | za |
9 | Tomasz Grenda | za |
10 | Joanna Synowiec | za |
11 | Urszula Marut | za |
12 | Janusz Górski | nieobecny |
13 | Edward Stanisławczyk | nieobecny |
14 | Przemysław Gromadzki | nieobecny |
15 | Roman Karaźniewicz | nieobecny |