Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XLIV sesja Rady Miejskiej w Dobrej".
w sprawie zmian budżetu gminy Dobra na 2022 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Bieniek-Hatalska | za |
2 | Janusz Górski | za |
3 | Monika Gałka | za |
4 | Edward Stanisławczyk | za |
5 | Sebastian Czapiewski | za |
6 | Józef Kirejczyk | za |
7 | Marlena Michalska | za |
8 | Dariusz Piotrowski | za |
9 | Tomasz Grenda | za |
10 | Przemysław Gromadzki | za |
11 | Urszula Marut | za |
12 | Roman Karaźniewicz | za |
13 | Anna Wojciechowska | nieobecny |
14 | Wiesław Graczykowski | nieobecny |
15 | Joanna Synowiec | nieobecny |
w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Dobra na 2023 rok
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Bieniek-Hatalska | za |
2 | Janusz Górski | za |
3 | Monika Gałka | za |
4 | Edward Stanisławczyk | za |
5 | Sebastian Czapiewski | za |
6 | Józef Kirejczyk | za |
7 | Marlena Michalska | za |
8 | Dariusz Piotrowski | za |
9 | Tomasz Grenda | za |
10 | Przemysław Gromadzki | za |
11 | Urszula Marut | za |
12 | Roman Karaźniewicz | za |
13 | Anna Wojciechowska | nieobecny |
14 | Wiesław Graczykowski | nieobecny |
15 | Joanna Synowiec | nieobecny |
w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Dobra na lata 2023 - 2030
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 0 | 0 | 3 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Barbara Bieniek-Hatalska | za |
2 | Janusz Górski | za |
3 | Monika Gałka | za |
4 | Edward Stanisławczyk | za |
5 | Sebastian Czapiewski | za |
6 | Józef Kirejczyk | za |
7 | Marlena Michalska | za |
8 | Dariusz Piotrowski | za |
9 | Tomasz Grenda | za |
10 | Przemysław Gromadzki | za |
11 | Urszula Marut | za |
12 | Roman Karaźniewicz | za |
13 | Anna Wojciechowska | nieobecny |
14 | Wiesław Graczykowski | nieobecny |
15 | Joanna Synowiec | nieobecny |